מאוורר תעשייתי

אנו חיים על מים ואוויר, בלעדיהם לא היינו יכולים להתקיים. איכות האוויר שאנו נושמים משפיעה רבות על התחושה שלנו ועל הבריאות הכללית, זו הסיבה שיש להקפיד על התקנת מאוורר תעשייתי במידה והנכם בעלי מפעל תעשייתי או אזור מלאכה גדול. גזים ורכיבים שונים הנפלטים לאוויר ויוצרים זיהום נקודתי חייבים להיות מאווררים מחוץ לבית העסק על מנת לשמור על בריאותכם ועל בריאות עובדיכם. התקנתו של מאוורר תעשייתי עוצמתי המותאם לגודל החדר ייתן את הפתרון המושלם לאוויר עומד ויאפשר לאוורר את החלל כראוי. כדי למצוא מאוורר הולם לעסק עליכם לפנות לחברה המתמחה בפתרונות אוורור לעסקים.

מאוורר תעשייתי לאוויר נעים

תפקידו של המאוורר הוא לא רק להניע את האוויר במטרה לנקותו. המאוורר גם מאפשר קירור מסוים של האוויר, כך סביבת העבודה הופכת לנעימה יותר והטמפרטורה של המכונות נשארת תחת שליטה. במהלך היום העבודה של המכונות גורמת להתחממותן ועל מנת למנוע חימום יתר חשוב להקפיד על אוורור ראוי של החלל בעזרת מאוורר תעשייתי עוצמתי. את עוצמת המאוורר, מיקומו וכמות המאווררים הדרושים תצטרכו להתאים לגודל המקום, סוג העבודה המתבצעת וכן בהתאם לכמות המכונות והעובדים.

מכיוון שיש מספר פרמטרים שיש להתחשב בהם, מומלץ לפנות למומחה בתחום האוורור – 

"קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייה" יעשה בשבילכם את העבודה באמינות ומקצועיות רבה הודות להכשרתו בתחום ההנדסה.

מכניסים אוויר טוב לעסק

אם כבר להביא מומחה לאוורור, עדיף שהוא יהיה גם מהנדס.

קוניצין ולדימיר מציע שירותי תכנון, פיקוח וביצוע של מערכות אוורור, נידוף ומיזוג תעשייתי. לכל עסק מתבצעת התאמה אישית של המערכות השונות, כולל מתן פתרונות יצירתיים ומורכבים במידת הצורך. השירות ניתן בכל הארץ ומתבצע לפי תקן ישראלי קפדני. אצלנו תוכלו לבצע גם עבודות דחופות אשר במידת הצורך יתבצעו תוך 10 ימים.

פנו אלינו כעת ונשמח להכניס עבורכם אוויר טוב לעסק.

מאוורר תעשייתי

מאוורר תעשייתי למפעלים

חשיבותו של מאוורר תעשייתי היא רבה. וזאת, לאור העובדה כי הוא מסייע לעובדים רבים במפעלים ובבתי מלאכה לאורך יום עבודתם. כיום, תחום התעשייה בארץ הינו מרשים ומתקדם – בכך אין כל ספק. במקביל, חלק בלתי נפרד מן העבודה כולל שימוש במכונות ובהיבטים אחרים הפולטים חומרים כימיים. לשם כך, כדי שניתן יהיה ליצור תחלופת אוויר – תוך צמצום ריכוז החלקיקים המזהמים בחלל העבודה, מומלץ לפנות אל קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי. חברה זו מתמחה בתכנון, פיקוח וביצוע מערכות אוורור תעשייתיות מתקדמות למגוון מפעלים ועסקים. כמו כן, עובדיה של חברה זו מציעים פתרונות מתקדמים כדוגמת מערכות נידוף. כל זאת ועוד, תוך סטנדרט עבודה גבוה ויחס אישי.

לבחור מאוורר תעשייתי איכותי

מדי יום ביומו, אנו מתעוררים לבוקר חדש – ויוצאים לדרכנו לעבר יום עבודה נוסף. בין אם מדובר במפעל, בית מלאכה או שמא מדובר במקום אחר בו נשתמש בציוד מכני כבד – עלינו לדאוג כי סביבת העבודה היא בטוחה. במילים אחרות, ולצד שמירה על נהלי בטיחות ברמה הגבוהה ביותר, יהיה עלינו לוודא כי החומרים המזהמים הנפלטים מהמכונות מווסתים כראוי.

גם אתם עובדים במקום בו נפלטים חומרים כימיים? כיום, מרבית החברות והארגונים שמים את המשאב האנושי במקום הראשון. בהתאם לכך, וכדי לצמצם את חשיפתם של העובדים לחומרים שונים הפולטים כימיקלים – חשוב ביותר להתקין מאוור תעשייתי.

בבואכם לחפש אחר מאווררים תעשייתיים למקום עבודתכם, יהיה עליכם לפעול בהתאם למספר פרמטרים עיקריים. החל ממידת המאוורר, צריכת האנרגיה שלו כמו גם המנוע של מוצר זה – אלמנטים אלו ואחרים יצרו סביבת עבודה מהמעלה הראשונה.

מענה מקיף ללקוחות עסקיים ופרטיים

ככל שחולפות השנים, כך אנו מודעים יותר ויותר ליצירת איכות חיים גבוהה – כאשר סביבת עבודה איכותית נכללת בכך. כדי שגם אתם תוכלו ליצור אווירה זאת במקום עבודתכם, יש ליצור קשר עם חברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי. עובדיה של חברה זו מחזיקים בהכשרה ובניסיון הדרושים לצורך תכנון, ייצור, אספקה והתקנה של פתרונות אוורור למגוון לקוחות מוסדיים ופרטיים.

 

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני