מפוחי עשן

נכון, חשוב לשמור על חשיבה חיובית, אך אין זה אומר שצריך להתעלם מן המציאות. התפרצויות של שריפה יכולות לקרות בכל עת ובכל בית עסק עקב אי הפקדה על כללי הבטיחות או קצר בארון החשמל. מפוחי עשן אשר יותקנו בבית העסק יכולים בסופו של דבר להציל את בית העסק ואת יושביו בעת התפרצות שריפה. המפוחים יכנסו לפעולה ברגע שיזהו עשן ויסייעו בפינוי עשן וחום אל מחוץ למבנה. יחד עם מערכת כיבוי שריפות אשר מותקנת בכל עסק, מפוח זה מהווה פתרון מידי ונכון עבור שריפות.

מפוחי עשן מצילי חיים

מפוח עשן הוא מכשיר מציל חיים, הן חיי אדם והן "חיי" מכונות וציוד. שריפה המתפרצת עלולה להביא לנזק כספי ומורלי וברצונו של כל בעל עסק להביא מכשור אשר מסוגל להשתלט על השריפה במהירות. שילובו של מפוח עשן חזק וגלאי שריפות ייתן עבורכם את הפתרון המושלם.

כיצד יש להתקין את מפוחי העשן ?

  • הליך ההתקנה צריך להתבצע על פי הספר, כלומר על פי התקנות והתקנים הנהוגים בישראל
  • בחירת מיקום אופטימלי עבור המפוח יסייעו לתפקוד נכון ויעיל שלו
  • בחירת מפוח העשוי מן החומרים המתאימים אשר מסוגל לעמוד בחום רב
  • יש התאים את ספיקת המפוח לנפל החלל הקיים במבנה
  • ניתן למקם את המפוח על גג הבניין או בצד הבניין

קוניצין ולדימיר – מספקים אוויר ברמה גבוהה

לידע וניסיון אין תחליף. אלו הם בדיוק היתרונות אשר קוניצין ולדימיר מביא לשולחן – השכלה של מהנדס וניסיון של 15 שנים במערכות אוורור ונידוף מאפשרות ללקוח לקבל את הפתרון הנכון והיעיל ביותר בהתאמה אישית. כל בעיה או אתגר יטופלו בצורה יצירתית וחסכונית אשר תאפשר לכם ליהנות ממקסימום אוויר נקי במינימום זמן. השירות ניתן בכל רחבי הארץ וכולל תכנון, פיקוח והרכבה של מערכת האוורור והנידוף בעסק.

מפוחי עשן

מפוחי שחרור עשן

בזכות מפוחי עשן, ניתן יהיה למנוע שריפות ולצמצם נזקים ככל הניתן. לאורך השנים האחרונות, אנו שומעים יותר ויותר על שריפות בבתים, משרדים ובמפעלים. בין אם בזדון ובין בשל כשלים שונים במבנה, כאשר נוצרות שריפות יש לכך השלכות לא רק על הנכס אלא גם על אלו הנמצאים בתוכו. עם זאת, על ידי התקנת מפוח עשן, ניתן יהיה לתת מענה ראוי ומקצועי למצבים חמורים אלו. מעוניינים גם אתם במוצר זה? צרו קשר עוד היום עם חברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי. חברה זו מתמחה בתכנון, פיקוח, ביצוע והתקנה של מערכות אוורור תעשייתיות, נידוף וסינון. כל זאת ועוד, תוך שמירה על סטנדרט עבודה מרשים.

מפוחי עשן: להיעזר בפתרון מתקדם

כאמור, אנו שומעים יותר ויותר על מקרים של שריפות; מקרים מצערים וחמורים המובילים לכדי קשיים בנשימה ואף למחנק. בין אם מדובר בשטחי מסחר, מבני מגורים או שמא מדובר בנכסים אחרים – על מקומות אלו להתקין מוקדם ככל הניתן מפוחי אוויר. כך, במקרים של שריפות ניתן יהיה לשאוב את העשן – ולאפשר לאנשים לצאת בנוחות וביעילות. כל זאת, תוך שמירה על טווח הראייה.

פתרון זה, ללא כל ספק, מחזיק ביתרונות רבים. החל מעמידות גבוהה ועד חסכון כלכלי רב – מפוח עשן יסייע לכם רבות כמו גם ילווה אתכם לפרק זמן ממושך. מעוניינים גם אתם בפתרון זה? יש לפנות אל חברה המתמחה בייצור מפוחים אלו ובהתקנתם.

בבואכם לחפש אחר חברה מקצועית, יש לברר ראשית כל כי צוות העובדים שלה מחזיק בהכשרה והניסיון הדרושים לביצוע המשימה. כמו כן, יש לחפש אחר המלצות וחוות דעת חיוביות. כך, תוכלו להיות בטוחים כי אתם פונים אל הכתובת הנכונה.

לענות על מלוא הדרישות במקצועיות

מעוניינים להתקין מפוח עשן במקום עבודתכם? כעת, יהיה עליכם לבחור את מיקום ההתקנה, בחירת דגם המפוח הרלוונטי וכמובן – לשתף פעולה עם חברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי. כך, מלוא דרישותיכם ייענו על הצד הטוב ביותר.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני