אוויר נקי בתעשייה

צמד המילים מפעלי תעשייה תמיד מעלים בנו תחושה של אוויר מזוהם, פיח וריחות לא נעימים. אך ניתן להגיע למצב של אוויר נקי בתעשייה על ידי שימוש במתקנים ייעודיים שמסוגלים לפנות אוויר מזוהם, לסלק ריחות רעים ולאפשר סביבת עבודה נאותה ונוחה לעובדים. כל מי שעבר אי פעם בסמוך לאזור תעשייה בוודאי מכיר את התחושה המחניקה שאופפת את כל האזור ברדיוס של כמה מאות מטרים. קוניצין ולדימיר פתרונות אוורור תעשיה היא חברת וותיקה ומנוסה אשר מחזיקה בפתרונות אוורור מתקדמים, מפוחים משוכללים וציוד נוסף.

אוויר נקי בתעשייה – מהן היתרונות?

האוויר שאנו נושמים מכיל חלקיקים רבים של פסולת מזוהמת. ככל שמדובר על שהייה ממושכת בחלל שמכיל אוויר מזוהם ניתן לשער שהבריאות תיפגע באופן משמעותי ועלולות לגרום להתפתחות מחלות נשימה שונות. אוויר נקי בתעשייה ימנע מהעובדים להיעדר מן העבודה עקב מחלות שונות. סביר להניח שגם ההוצאות על העובדים יקטנו משמעותית והם יבצעו את העבודה שלהם בקלות רבה יותר ובתנאים נוחים בהרבה.

במפעלים אשר יש בהם מוצרים שעשויים להתלקח או שמדובר בחומרים רעילים שמתפשטים בחלל אולמות היצור, לא מספיק להצטייד בביגוד מתאים ובמסכות. כל אלו יסייעו במקצת אך לא יפתרו את הבעיה, רק התקנה של מפוחים ייעודיים תעשייתיים תביא לפינוי מהיר ואיכותי של העשן או הכימיקליים המצויים באוויר וזה יהפוך לנקי ורענן לנשימה.

מה צריך לקחת בחשבון?

כאשר אנו באים להתקין מערכת לנידוף או מיזוג אוויר יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים שונים:

  • גודל החלל הוא חשוב מאוד ויש להתאים את הציוד באופן מושלם.
  • האקלים הסביבתי גם אותו יש לקחת בחשבון.
  • חשוב לבדוק את רמת הבידוד של המבנה.
  • בנוסף כדאי לקחת בחשבון כמה עובדים יש במפעל ומה הן שעות העבודה.

על מנת להתאים את הציוד הנכון חשוב לפנות רק לחברה אשר מחזיקה בידע ובניסיון בתחום זה. לא כל חברה תדע להקים את המתקן הנכון. אם מדובר על חללים שבהם יש לשמור על טמפרטורה קבועה, רק מערכת מקצועית ומהימנה תצליח לעמוד בדרישות. אפשר לערוך חיפוש ברשת האינטרנט או להתייעץ עם חברים שמבינים בנושא זה.

אוויר נקי בתעשייה

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני