לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

  מסנן אוויר

  חשיבותו של מסנן אוויר היא רבה והוא מיועד למגוון עסקים ולקוחות פרטיים. ככל שחולפות השנים, כך הולכת וגוברת המודעות שלנו בכל הנוגע לאוויר נקי – ולשמירה על איכות הסביבה והעבודה. בהתאם, בין אם מדובר בביתכם הפרטי, מקום עבודתכם או שמא מדובר במקומות אחרים – כדי שגם אתם תוכלו לצמצם את כמויות הכימיקלים הנפלטים לאוויר שאתם נושמים יש לרכוש מסנני אוויר. פריטים חשובים אלו, לצד מערכות אוורור וסינון רבות אחרות, תוכלו למצוא בחברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי. בהתאם למוצר אותו תבקשו, כך תקבלו בתמורה צמצום בריכוז החום, הרעלים והגזים. במילים אחרות, מדובר בפתרון מרשים המסייע בשמירה על איכות הסביבה.

  מסנן אוויר – החשיבות שלו

  לרוב, אנו רגילים למצוא אותם בחדרי השירותים או השינה. אך למעשה מסנני האוויר מסייעים לנו גם במקומות רבים אחרים. בין אם מדובר במפעלים, בתי מלאכה וייצור או שמא מדובר במקומות אחרים – תפקידם של מוצרים אלו הינו לשמור על אוויר נקי במקומות בהם אנו שוהים ועובדים.

  מעוניינים גם אתם להתקין מסנן אוויר במקום עבודתכם? בין אם מדובר במסנני כיסים, מיקרוהד, נירוסטה או שמא מדובר בסוגי מסננים אחרים – בזכות הצבתם של פריטים אלו תוכלו לאוורר ולנטרל פליטות אבק ממתקנים, לצמצם את ריכוז העשן בחלל סגור, כמו גם להגביל עד כמה שניתן את אדי הכימיקלים.

  בבואכם לחפש אחר מוצר זה, יש לפנות אל חברה המתמחה בהכנה ובייצור שלו. החל מאיסוף הנתונים השונים, הבנת צרכי הלקוח ועד התכנון של הפריט הרלוונטי כמו גם הצעת המחיר – שלב אחר שלב תוכלו לקבל את הפריט האיכותי והמקצועי ביותר.

  מסנני אוויר לתעשייה

  רבים עוסקים בתחום זיהום האוויר – ובצדק. הרי היכן שלא נסתובב, אנו נתמודד עם הופעתם של רעלים וכימיקלים שונים אותם אנו נושמים. בהתאם, כדי שנתמודד עם מצב זה על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל חברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי. עובדיה של חברה זו חורטים על דגלם את ערכי המצוינות – תוך מתן יחס אישי.

  לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים

   1 2 3 4 5 6 7 8 9

   מסנני אוויר תעשייתיים – הטכנולוגיה החדשנית

   בגלל החשיבות הרבה של סינון האוויר ושמירת החלל נקי מהמזהמים השונים באופן אפקטיבי, חובה להקדיש את מלוא תשומת הלב לבחירה נכונה של סוג המסנן, וכמובן גם להתקין אותו במדויק ועל בסיס מיומנות גבוהה. ההיכרות המעמיקה של הצוותים המקצועיים של חברת קוניצין ולדימיר עם כל הסוגים השונים של מסנני אוויר לתעשייה מבטיחה את מציאת הפתרון הטוב ביותר בהתאם למאפיינים הספציפיים בעסק שלכם.

   הסוגים השונים של מסנני אוויר לתעשייה

   מסננים מכניים בנויים על העיקרון של העברת האוויר בדרך מפותלת וארוכה, כך שהחלקיקים הכבדים והמזהמים נשארים בדרך ומהצד השני של המסנן יוצא אוויר נקי. ניתן לבחור בין מגוון רחב מאוד של רמות סינון, החל מ-20% (השימוש הוא כפילטר מקדים), דרך רמה בינונית של 40-45% ועד למסננים שמבטיחים יעילות של 98% ומעלה ואשר מתאימים לבתי חולים, חדרים נקיים ומקומות נוספים שבהם האוויר חייב להיות נקי במיוחד פילטר אלקטרוסטטי מבוסס על העיקרון לפיו חלקיקים בעלי מטען זהה דוחים אלה את אלה, ולעומת זאת חלקיקים בעלי מטען שונה נמשכים אחד אל השני. היתרון הבולט של המסננים האלקטרוסטטיים הוא התחזוקה המועטה הנדרשת. מסננים כימיים, למשל על בסיס פחם פעיל שסופח אליו את החלקיקים שלא רוצים שיהיו באוויר. מסננים למפוחים, המטרה העיקרית היא להגן על המפוח שמושך אליו בתוך האוויר גם מזהמים רבים. מסננים למדחסים, קטגוריה רחבה שכולל שלל פילטרים בהתאם למטרה הספציפית של השימוש בהם.

   ניסיון עשיר, התקנה מקצועית

   הבחירה המדויקת של סוג המסנן מתוך כל האפשרויות של מסנני אוויר לתעשייה היא השלב הראשון בדרך לאוויר צח עבורכם ולא פחות חשוב, ראש שקט בזכות הידיעה שאתם מספקים לעובדים שלכם סביבת עבודה נקייה ובטוחה. השלב השני, הלא פחות חשוב, הוא בחירה של מסנן ספציפי מתוך מגוון הדגמים הקיימים. גם במסגרת בחירה זו בא לידי ביטוי הניסיון הרב של חברת קוניצין ולדימיר, וכמובן שגם ההתקנה שמתבצעת על-ידי אנשי החברה היא מקצועית ומדויקת.

   מסנן אוויר תעשייתי – הפתרון הטוב ביותר

   אחרי שבוחנים את צרכי העסק, המוסד או המפעל, ומתאימים להם מסנן אוויר אופטימלי – בין אם זה פילטר אלקטרוסטטי, בין אם מסנן כימי ובין אם מסנן מכני – בכל רמת סינון שהיא, מגיע שלב ההתקנה. התקנת מסנן אוויר תעשייתי היא פעולה שמחייבת מיומנות גבוהה, וחברת קוניצין ולדימיר יכולה להבטיח לכם אותה בזכות ניסיון של יותר מ-15 שנים עם מגוון רחב מאוד של לקוחות מסוגים שונים.

   התקנת מסנן אוויר תעשייתי – דגשים חשובים

   הדגש הראשון בהתקנת מסנני אוויר תעשייתיים על בסיס התכנון העקרוני הוא בחירה של ציוד מתקדם שעומד בכל התקנים העדכניים והמחמירים. כשכל החלקים במערכת הם הטובים ביותר שיש כיום בשוק, גם הביצועים של המערכת יהיו הטובים ביותר שאפשר להשיג, כך שהיעילות של המסנן תהיה גבוהה במיוחד. לצורך קביעת המיקום, נלקחים בחשבון שיקולים רבים, כולל מגבלות פיזיות באולם הייצור או כל חלל אחר שבו נדרש סינון אוויר. ניסיון עשיר מסייע למצוא מענה אפקטיבי לכל מגבלה. לפני התחלת הפעלת מסנן האוויר התעשייתי הנבחר מתבצעות בדיקות יסודיות וקפדניות כדי לוודא שהוא אכן ממלא את תפקידו בצורה מושלמת. הטמעת המערכת והדרכת העובדים, על-מנת שניתן יהיה להפיק מקסימום תועלת מהמערכת.

   יחס עלות תועלת משתלם במיוחד

   גם הבחירה של מסנן אוויר תעשייתי מבין שפע האפשרויות הקיימות וגם ההתקנה של מערכת הסינון הנבחרת מתבצעות על-ידי חברת קוניצין ולדימיר במקצועיות גבוהה ותוך הקפדה על כל פרט ופרט כולל אלה הקטנים ביותר – כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהאוויר במבנה הרלוונטי יהיה נקי לחלוטין. כל ההחלטות המתקבלות בדרך לסינון האוויר האפקטיבי מבוססות גם על בדיקת השיקולים הכלכליים הרלוונטיים, מתוך הבנה שנדרשת הישארות בתוך מסגרת התקציב המתאימה, וכן דאגה לעלות תפעול שוטף מינימלית. היעילות שבה אנחנו מבצעים את ההתקנות השונות מאפשרת לנו לעמוד בלוחות זמנים צפופים, כולל פרויקטים דחופים אם יש בכך צורך. דגש נוסף הוא בחירת ציוד שעומד בכל התקנים הישראליים העדכניים והתקנות שמבטיחות שמירה על כל החוקים החשובים בנושא השמירה על אוויר נקי, הן במקום העבודה והן בסביבתו.

   מסנן אוויר מומלץ

   מסנן אוויר מונע תופעה של זיהום אוויר בבית או בתעשייה אשר עלול להוות מצב מסכן חיים. כאשר אנו מבינים את חשיבות מניעת הזיהום, נוכל להבין עד כמה קיים צורך בהתקנת מערכות סינון אויר שונות ומסנני אוויר בפרט. אותן מערכות מבצעות עבודה חשובה ומנקות את האויר מזיהומים, מבקטריות, מפיח, מאדים, מגזים, ומחיידקים שונים שיכולים להשפיע לרעה על בריאותינו. חברת קוניצין – פתרונות אוורור תעשייתיים תספק עבורכם מסנני אוויר איכותיים אשר יעניקו עבורכם את ההרגשה הנוחה וימנעו סיכון תברואתי כלשהו.

   מערכות סינון אוויר

   מסנן אוויר מיוצר על ידי חומרים מיוחדים שהתפקיד העיקרי שלהם הוא להוציא החוצה חלקיקים שמזהמים את האוויר ואת החלל בחדר. מסנן אוויר מלא במאפיינים שמונעים הצטברות של אבק ועובש מן האוויר ושם דגש עיקרי על איכות האוויר על מנת שתישאר תקינה ובטוחה לסובבים. קיימים שימושים נפוצים בחומרים שונים בתחום מסנני האוויר: כמו קצף, נייר מקופל או פיברגלס. שימושים נוספים כוללים בתוכם סינוני אוויר בתוך מנועי בעירה ומדחסים. אין ספק שלאחרונה נוצר שינוי משמעותי בטכנולוגיה המתקדמת של המסננים וכמעט בכל מפעל תוכלו להביט בהם מבצעים את עבודתם נאמנה ומונעים הצטברות של אוויר מזוהם בתוך החלל. בין היתר, מערכות אלה מיועדות להגנה מתמשכת של סינון גזים רעילים, כימים וביולוגים אשר שומרים על בריאותו של העובד שנמצא בחדר. במידה ולא קיימים מסנני אוויר בחלל מסוים, יכולים להיווצר תנאים שיובילו לחנק, איבוד הכרה ובעיות לטווח ארוך בנשימה.

   מסנן האוויר האידאלי עבורכם

   כשניגשים לבחור מערכת אידיאלית לביתכם, יש לתת דגש על מספר אלמנטים. קודם כל, כדאי מאוד להיות ערניים לכך שקיימת התאמה בין פתחי האוורור לאופן העיגון במערכת. לרוב המערכת תמוקם במרחק של עד קטן מאוד מפתח האוורור. בנוסף, יש לבחור את גודל ארון המערכת והיכן הוא ימוקם, על מנת שלא יפריע לשהייה בחדר ויספק יעילות מרבית. בשביל להימנע מתקלות מיותרות, פנו עוד היום למומחים של חברת קוניצין – פתרונות אוורור תעשייתיים אשר יכוונו אתכם בכל התהליך, יתאמו עבורכם את הבדיקות ההכרחיות ויסייעו ברכישה והתקנת מסנני אוויר על פי ההנחיות שניתנו ע"י פיקוד העורף ומכון התקנים הישראלי.

   מומחים בקידום אתרים בגוגל מומחים בקידום אתרים בגוגל