מערכות סינון אוויר

אנו לא שמים לב עד כמה חשובה איכות האוויר סביבנו עד אשר היא נפגעת. איכות אוויר לא טובה עשויה להוביל לחולשה וכאבי ראש במקרה הטוב ולספיגת רעלים מסוכנים בגוף במקרה הרע. מערכות סינון אוויר קמו בדיוק למטרה זו – לסנן את האוויר מחלקיקים מזיקים, לנדף ריחות לא טובים ולשמור על סביבת עבודה בטיחותית. מערכות הסינון הן דבר בסיסי בכל עסק וצריכות להיות מותקנות מן היום הראשון. כל זמן בו אין מערכת אוויר נאותה בעסק – הנכם מסכנים הן את בריאות הלקוחות והן את בריאות העובדים. על מנת לבצע תכנון נכון והתקנה איכותית של מערכת סינון האוויר, פנו למומחים בעלי ניסיון רב שנים בתחום.

מערכות סינון אוויר לבית ולעסק

בעוד רובנו מכירים בעיקר את תחום מיזוג האוויר הביתי והמשרדי, ישנה חשיבות גבוהה לתכנון מערכת סינון אוויר נאותה כאשר מדובר במחסן, מסעדה או מפעל. תפקידי מערכת הסינון הם:

  • נידוף שמן מאוויר המטבח
  • שאיבת עשן מחללים סגורים, לרוב עשן הנפלט מסיגריות, מתקני עישון מזון, מגרשי חנייה תת קרקעיים, מתקני ייצור ועוד.
  • אידוי כימיקלים הנפלטים לאוויר – מדובר בכימיקלים הנפלטים בשירותים או כתוצאה משימוש בדבק, חומצות, צבע, חומרי ניקוי ומעבדות.
  • החלפת אוויר חם באוויר רגיל – הוצאת אוויר חם הנוצר עקב פעילות מכונות, תנורים ומתקני קיטור.

קוניצין ולדימיר – יוצרים סביבת עבודה נקייה ובטוחה

כשמדובר בבריאות והבטיחות שלכם ושל עובדיכם – אין מקום לפשרות. פנו כעת לקוניצין ולדימיר – מהנדס מוסמך בעל 15 שנות ניסיון בעולם האוורור התעשייתי. החברה נותנת פתרונות יעילים ויצירתיים לכל בעיה של תחלופת אוויר הנדרשת בעסקים ותעשיות. לאחר איסוף נתונים ותכנון קפדני ניגש לבצע את העבודות בבית העסק, תוך הקפדה על ביצוע ברמה הגבוהה ביותר ושירות אישי ונעים.

צרו איתנו קשר בטלפון או באינטרנט, נשמח לייצר עבורכם סביבת עבודה נקייה ובטוחה.

מערכות סינון אוויר תעשייתיים

מערכות סינון אוויר לאוויר נקי יותר

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני