מערכת נידוף

כל בעל עסק עומד בפני אתגרים רבים כמו מציאת לקוחות, שיווק העסק, פיתוח מוצרים חדשים, בניית קווי חלוקה או פתיחת חנות, העסקת עובדים מתאימים ועוד. מערכת נידוף גם היא דבר שכל בעל עסק זקוק לו. מערכת נידוף הינה חלק ממערכת האוורור הכללית של העסק אשר נועדה לשמור על טיב האוויר, איכותו ובטיחותו. איכות האוויר תשפיע על כל הנוכחים במקום, החל מהעובדים ועד הלקוחות. לכן על מנת לשמור על המוניטין של העסק ועל בריאות העובדים יש להשקיע זמן ומחשבה בפיתוח מערכות אוורור וסינון. תהליך זה יוכל לבצע עבורכם מהנדס המתמחה בתכנון והתקנת מערכות אוויר.

תפקידה של מערכת נידוף

מערכת הנידוף, כשמה היא, נועדה לנדף רכיבים שונים מהאוויר. גזים מסוכנים, כימיקלים או עשן יכולים לפגום באיכות האוויר במקרה הטוב ולפגוע בבריאות הנוכחים במקרה הרע, לכן יש להתייחס לכך ברצינות. מערכת נידוף עוזרת לשאוב את האוויר המזוהם, לפלוט אותו החוצה ולהחליפו באוויר טרי ורענן. מערכת האוורור יכולה לכלול :

  • תעלות אוורור
  • מפוחים להנעת האוויר
  • מסננים
  • ונטות וקולטי אדים
  • מפוחי עשן
  • ועוד

את כל מכשור הנ"ל כמו גם ציוד אחר תוכלו למצוא אצל קוניצין ולדימיר – מומחה לפתרונות אוורור ומיזוג העסק.

מערכות נידוף עשן

קוניצין ולדימיר – יוצרים סביבת עבודה נעימה

אצל קוניצין ולדימיר תוכלו ליהנות משירות אמין ומקצועי המבוסס על תואר בהנדסה וניסיון של 15 שנים בתחום האוויר. לאחר ביצוע פרויקטים עבור חברת טבע, תעשייה אווירית, מכבי אש ועוד מגוון גופים מובילים בארץ – תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות.

העבודות מתבצעות ביעילות רבה תוך תכנון הנדסי מוקפד של מערכת האוורור המתאימה ביותר לבית העסק. ניתן לבצע אצלנו גם עבודות דחופות אשר יתבצעו תוך 10 ימים.

הצטרפו כעת לקהל הלקוחות המרוצים של קוניצין ולדימיר וצרו סביבת עבודה נעימה לכם ולעובדים.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני