מערכת סינון אוויר תעשייתי

כמו במועדונים שונים בתל אביב בהם מוצבים סלקטורים שמכניסים רק את מי שרצוי, כך גם בחללי יצור בתעשייה ניתן לשלוט באיכות של האוויר שנכנס אליהם. סינון אוויר נכון עשוי להפוך כל שהייה בחלל תעשייתי לנעימה, בטוחה ונוחה בהרבה. האוויר שמקיף אותנו מכיל חומרים שונים שחלקם בבחינת מזהמים ותו לא. שאיפה ממושכת של חומרים אלו עלולה לפגוע באופן משמעותי בבריאות. התקנה של מסנני אוויר היא גורם קריטי ומומלץ לפעול בנושא, כל שכן כאשר מדובר על מפעל שעושה שימוש בחומרים כימיים או אחרים. קוניצין ולדימיר פתרונות אוויר תעשייה היא חברה טכנולוגית המתמחה בהתאמת מתקני אוורור, סינון ופינוי עשן לחללים בכל גודל ולכל מטרה.

סינון אוויר – סוגי מסננים.

מערכות סינון אוויר תקניות מורכבות מכמה גורמים, ולכל חלק בה יש תפקיד חשוב כך שבסופו של דבר המטרה מושגת במלואה והאוויר שנכנס לחלל הינו נקי וטהור:

  • ישנם כל מיני מסננים וכל מסננן הוא בעל דרגה שונה של פעולה בהתאם לרמת הזיהום שקיימת בחלל הספציפי.
  • מסנן ראשוני מבצע את הסינון היסודי והוא מורכב מסיבים של נייר זכוכית.
  • מסנני פחם או שמן מתאימים לסוגים שונים של חללים ויש להתייעץ עם אנשים אשר מבינים בנושא.

לא כולם מודעים לסכנה אשר קיימת בכל הנוגע לזיהום אוויר, מדובר על גורם תחלואה ראשי שעשוי להביא להתפתחות של מחלות נשימה, גידולים ואף מוות. על כן כדאי מאוד להתעניין בנושא ולהבין את חשיבותו הגדולה.

תכנון בראש ובראשונה

כל מערכת ולו הפשוטה ביותר, יש לתכנן אותה כהלכה כך שהיא תתפקד על הצד הטוב ביותר. כל שכן כאשר מדובר על מערכות חשובות ומשוכללות שעשויות להתקלקל אם לא מתקינים אותן נכון. לא כל בעל מקצוע בקיא בתכנון ולעיתים ההתקנה לא תועיל ויהיה צורך לבצע החלפות ותיקונים שונים שיעלו כסף רב.

לכן חשוב לפנות רק לחברה שמכירה את כל תהליכי ההתקנה כולל התכנון המוקדם שיתאים בדיוק למטרה שלכם. בעלי מקצוע איכותיים ניתן למצוא בחברת קוניצין ולדימיר או להתייעץ עם חברים אשר מבינים בנושא. צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף אודות מפוחים, מסננים ואוויר נקי.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני