מפוחים תעשייתיים

על מנת לשמור על תפקוד טוב ונכון של מערך התעשייה במפעל ישנה שורה שלמה של דברים שיש להקפיד על תפקודם. פס הייצור, הכוח האנושי, מערכת החשמל, מערכת האוורור ועוד. מפוחים תעשייתיים גם הם משחקים תפקיד חשוב במערך המפעל כאשר תפקידם לשמור על אוויר נקי. המפוחים הם בעצם המנוע אשר מניע את האוויר במערכת האוורור ומאפשר את שאיבתו והחלפתו באוויר חדש. המפוח יוצר סביבה בטיחותית עבור העובדים והמבקרים במקום, יוצר סביבת עבודה נאותה ומאפשר את החלפת הרכב האוויר הקיים. הדבר חשוב לא רק למפעלים אלא גם לאולמות, מחסנים, מסעדות ובתי עסק.

סוגי מפוחים תעשייתיים

ישנם 3 סוגי מפוחים עיקריים :

  • מפוח צירי / וונטה תעשייתית – מפוח המיועד לשאיבת האוויר מחללים גדולים דוגמת אולמות, מטבחים או מחסנים
  • מפוח תעלה תעשייתי – מפוח inline אשר מתאים לשאיבת עשן וריחות באמצעות תעלות ארוכות. מיועד לתעשיות, מפעלים ובתי מלאכה.
  • מפוח צנטריפוגלי – מתאים לאוורור מאולץ להוצאת אוויר, ריחות אדים ועשן סיגריות דרך צנרת ארוכה. מתאים למטבחים, אמבטיות ושירותים. מפוחים שקטים ובעלי עמידות גבוהה.
  • בעל העסק צריך להבין לאיזה סוג מפוח הוא זקוק, מפוח אשר מנקה את האוויר מחלקיקים אשר נפלטים במהלך הייצור או מפוח אשר מנקה אוויר רגיל מחלקיקים אשר עשויים להיות פוגעניים לתהליך הייצור.

מפוחים תעשייתיים בהתאמה אישית

על מנת להתקין את המפוח הטוב ביותר והנכון ביותר יש לבצע התאמה אישית של סוג המפוח, גודלו ומיקומו.

את התכנון, הייעוץ וההתקנה של המפוח תוכלו לעשות אצלנו, "ולדימיר קוניצין – פתרונות אוורור תעשיה" יעמוד לרשותך עם ניסיון של 15 שנים בעולם האוורור התעשייתי. פתרונות נידוף ומיזוג מתקדמים תוך שימוש בידע הנדסי נרחב, שירות אמין ומקצועי וכמובן התחייבות לטיב העבודה.

פנו כעת ונשמח להתקין עבורכם מערכות אוויר בהתאמה אישית.

מפוח אוויר תעשייתי

מפוחים תעשייתיים – חובה בכל עסק או מפעל

עסקים רבים זקוקים לאוויר צח שיאפשר לעובדים לפעול בנוחות ולבצע את עבודתם בקלות. בדרך כלל מדובר על עסקים בתחום המזון, חומרים כימיים, או אולמות יצור שהטמפרטורה בהם היא גורם חשוב לאיכות של המוצרים. מפוחים תעשייתיים אשר מותקנים על גג המפעל יפנו את האוויר המזוהם ויביאו להקלה מידית והפחתה משמעותית של ריחות, עשן או אדים מסוכנים. קוניצין ולדימיר פתרונות אוורור תעשייה היא חברה מנוסה ומקצועית בעלת ידע רב בתחום ומזמינה אתכם לפנות באתר או בטלפון לקבלת פרטים נוספים.  

מפוחים תעשייתיים – יתרון משמעותי

למעשה כאשר המפוחים התעשייתיים מותקנים מיד ניתן לחוש בהקלה. ישנם סוגים שונים של מפוחים תעשייתיים וכל סוג מתאים לעסק אחר:

  • מפוח צירי מתאים יותר למקרים בהם יש צורך בנידוף של עשן או למקרים של אוורור כללי.
  • מפוחים צנטריפוגליים מתאימים למקרים אחרים בהם יש צורך בטיפול בחללים מיוחדים.

למעשה כמעט כל עסק זקוק לאוורור, החל ממסעדות שבהן יש מטבחים וכלה באולמות יצור שונים שבהם נמצאים פועלים והם עלולים לנשום אוויר מזוהם, להיפגע מעשן או לחוות קשיים במהלך העבודה. גם חדרי שירותים נדרשים לאוורור בכל משך הפעילות, וניתן לחוש בקלות אם יש או אין אוורור במקום.

במקרים של שריפה אשר פורצת במקום המפוח יפנה את העשן אל מחוץ לבניין ויאפשר פינוי בטוח יותר של כל הנוכחים במקום. גם הכבאים יוכלו להשתלט מהר יותר על הדליקה ובכך יצילו את הציוד הרב במקום.

פליטת מזהמים בתהליך היצור

לכל תהליך יצור ישנן תופעות לוואי, חלק מהן עשויות להיות מסוכנות. מזהמים אשר נפלטים חייבים להיות מפונים במהירות אל מחוץ לאולמות היצור. על מנת שהפעולה תתבצע באופן המהיר והנכון ביותר מומלץ להצטייד במפוח תעשייתי.

כאשר אתם מחפשים חברה אשר מבינה במכשירי פינוי ונידוף כדאי לפנות רק לאנשים בעלי ניסיון וידע בתחום. האיכות היא חשובה מאוד ולכן כדאי לוודא שהמפוח שיותקן אצלכם עומד בכל התקנים המחמירים ביותר וכי הוא עמיד ואיכותי. היות ומדובר על הוצאה כספית לא קטנה מוטב להתייעץ עם מומחים ולא להשאיר את הכול ביד הגורל. ניתן לפנות באתר או בטלפון לקבלת מידע נוסף.

התקנת מפוחים תעשיתיים

 

מטרתם של מפוחים תעשייתיים היא לתת מענה מקיף, מקצועי ואיכותי לתחום טיהור האוויר – כמו גם אוורורו על הצד הטוב ביותר. בין אם מדובר בענף התעשייה הצבאית, האזרחית, החקלאית או שמא מדובר בענף תעשייה אחר – כדי שניתן יהיה לשמור על סביבת עבודה נקייה והיגיינית, חשוב להסתייע בפתרונות אוורור וסינון בכלל – ובמפוחים תעשייתיים בפרט. מעוניינים גם אתם בפתרון זה? צרו קשר עוד היום עם חברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי. החל מביקור באתר הלקוח, איסוף הנתונים ועד ביצוע תהליכי הייצור וההתקנה – צוות עובדי החברה יספקו את השירות המקצועי והמדויק ביותר. כל זאת ועוד, תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר ומתן יחס אישי.

מפוחים תעשייתיים – הפתרון המומלץ

ישנן פתרונות רבים ליצירת עסק מצליח – כאשר יצירת סביבת עבודה איכותית הינה המרכזית שבהן. תהליך זה מתבסס על מספר פעולות הכוללות, בין היתר, את חידוש או שדרוג מערכות האוורור של המפעל הרלוונטי. בין אם מדובר במפעל בתחום החקלאות, המזון, הרוקחות או שמא מדובר בענף תעשייה אחר – חשוב ביותר ליצור סביבת עבודה הכוללת אוויר נקי מזיהומים, שומנים ורעלים.

אחד הצעדים הראשונים לשם כך כוללים את התקנתם של מפוחים תעשייתיים. כאשר אנו מדברים על מפוחים אלו, הכוונה היא למוצרים אשר מנקים את האוויר באמצעות יניקת האוויר המזוהם. בהמשך, מפוחים אלו מזרימים את האוויר מחוץ למבנה הרלוונטי – כאשר במקביל הם מזרימים פנימה אוויר נקי.

למפוחים אלו יתרונות רבים. ראשית, יכולות התפוקה והעוצמה של מפוח אוויר הינה חזקה ביותר. וזאת, כאשר הוא מצליח להכניס כמויות גבוהות של אוויר חדש לתוך המבנה ללא כל בעיה. כמו כן, הוא עובד ביעילות ובמהירות רבה – ועל שטחים גדולים. בנוסף, נדגיש כי התחזוקה השוטפת של מוצר זה היא נוחה למדי.

לשדרג את סביבת העבודה על הצד הטוב ביותר

במסגרת העבודה השוטפת במפעלים, נפלטים מזהמים רבים; חומרים שונים ורעילים אשר יש ביכולתם ליצור ריחות לא נעימים וכמובן – להשפיע לרעה על בריאות העובדים. כדי למנוע זאת באופן המדויק ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני