לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

  מפוחים תעשייתיים

  על מנת לשמור על תפקוד טוב ונכון של מערך התעשייה במפעל ישנה שורה שלמה של דברים שיש להקפיד על תפקודם. פס הייצור, הכוח האנושי, מערכת החשמל, מערכת האוורור ועוד. מפוחים תעשייתיים גם הם משחקים תפקיד חשוב במערך המפעל כאשר תפקידם לשמור על אוויר נקי. המפוחים הם בעצם המנוע אשר מניע את האוויר במערכת האוורור ומאפשר את שאיבתו והחלפתו באוויר חדש. המפוח יוצר סביבה בטיחותית עבור העובדים והמבקרים במקום, יוצר סביבת עבודה נאותה ומאפשר את החלפת הרכב האוויר הקיים. הדבר חשוב לא רק למפעלים אלא גם לאולמות, מחסנים, מסעדות ובתי עסק.

  סוגי מפוחים תעשייתיים

  ישנם 3 סוגי מפוחים עיקריים:

  • מפוח צירי / וונטה תעשייתית – מפוח המיועד לשאיבת האוויר מחללים גדולים דוגמת אולמות, מטבחים או מחסנים
  • מפוח תעלה תעשייתי – מפוח inline אשר מתאים לשאיבת עשן וריחות באמצעות תעלות ארוכות. מיועד לתעשיות, מפעלים ובתי מלאכה.
  • מפוח צנטריפוגלי – מתאים לאוורור מאולץ להוצאת אוויר, ריחות אדים ועשן סיגריות דרך צנרת ארוכה. מתאים למטבחים, אמבטיות ושירותים. מפוחים שקטים ובעלי עמידות גבוהה.

  בעל העסק צריך להבין לאיזה סוג מפוח הוא זקוק, מפוח אשר מנקה את האוויר מחלקיקים אשר נפלטים במהלך הייצור או מפוח אשר מנקה אוויר רגיל מחלקיקים אשר עשויים להיות פוגעניים לתהליך הייצור.

  מפוחים תעשייתיים בהתאמה אישית

  על מנת להתקין את המפוח הטוב ביותר והנכון ביותר יש לבצע התאמה אישית של סוג המפוח, גודלו ומיקומו.

  את התכנון, הייעוץ וההתקנה של המפוח תוכלו לעשות אצלנו, "ולדימיר קוניצין – פתרונות אוורור תעשיה" יעמוד לרשותך עם ניסיון של 15 שנים בעולם האוורור התעשייתי. פתרונות נידוף ומיזוג מתקדמים תוך שימוש בידע הנדסי נרחב, שירות אמין ומקצועי וכמובן התחייבות לטיב העבודה.

  פנו כעת ונשמח להתקין עבורכם מערכות אוויר בהתאמה אישית.

  לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

   מפוחים תעשייתיים – חובה בכל עסק או מפעל

   עסקים רבים זקוקים לאוויר צח שיאפשר לעובדים לפעול בנוחות ולבצע את עבודתם בקלות. בדרך כלל מדובר על עסקים בתחום המזון, חומרים כימיים, או אולמות יצור שהטמפרטורה בהם היא גורם חשוב לאיכות של המוצרים. מפוחים תעשייתיים אשר מותקנים על גג המפעל יפנו את האוויר המזוהם ויביאו להקלה מידית והפחתה משמעותית של ריחות, עשן או אדים מסוכנים. קוניצין ולדימיר פתרונות אוורור תעשייה היא חברה מנוסה ומקצועית בעלת ידע רב בתחום ומזמינה אתכם לפנות באתר או בטלפון לקבלת פרטים נוספים.

   מפוחים תעשייתיים – יתרון משמעותי

   למעשה כאשר המפוחים התעשייתיים מותקנים מיד ניתן לחוש בהקלה. ישנם סוגים שונים של מפוחים תעשייתיים וכל סוג מתאים לעסק אחר: מפוח צירי מתאים יותר למקרים בהם יש צורך בנידוף של עשן או למקרים של אוורור כללי. מפוחים צנטריפוגליים מתאימים למקרים אחרים בהם יש צורך בטיפול בחללים מיוחדים. למעשה, כמעט כל עסק זקוק לאוורור, החל ממסעדות שבהן יש מטבחים וכלה באולמות יצור שונים שבהם נמצאים פועלים והם עלולים לנשום אוויר מזוהם, להיפגע מעשן או לחוות קשיים במהלך העבודה. גם חדרי שירותים נדרשים לאוורור בכל משך הפעילות, וניתן לחוש בקלות אם יש או אין אוורור במקום. במקרים של שריפה אשר פורצת במקום, המפוח יפנה את העשן אל מחוץ לבניין ויאפשר פינוי בטוח יותר של כל הנוכחים במקום. גם הכבאים יוכלו להשתלט מהר יותר על הדליקה ובכך יצילו את הציוד הרב במקום.

   לשדרג את סביבת העבודה על הצד הטוב ביותר

   ישנן פתרונות רבים ליצירת עסק מצליח – כאשר יצירת סביבת עבודה איכותית הינה המרכזית שבהן. תהליך זה מתבסס על מספר פעולות הכוללות, בין היתר, את חידוש או שדרוג מערכות האוורור של המפעל הרלוונטי. בין אם מדובר במפעל בתחום החקלאות, המזון, הרוקחות או שמא מדובר בענף תעשייה אחר – חשוב ביותר ליצור סביבת עבודה הכוללת אוויר נקי מזיהומים, שומנים ורעלים. במסגרת העבודה השוטפת במפעלים, נפלטים מזהמים רבים; חומרים שונים ורעילים אשר יש ביכולתם ליצור ריחות לא נעימים וכמובן – להשפיע לרעה על בריאות העובדים. כדי למנוע זאת באופן המדויק ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי.

   פליטת מזהמים בתהליך היצור

   לכל תהליך יצור ישנן תופעות לוואי, חלק מהן עשויות להיות מסוכנות. מזהמים אשר נפלטים חייבים להיות מפונים במהירות אל מחוץ לאולמות היצור. על מנת שהפעולה תתבצע באופן המהיר והנכון ביותר מומלץ להצטייד במפוח תעשייתי. כאשר אתם מחפשים חברה אשר מבינה במכשירי פינוי ונידוף, כדאי לפנות רק לאנשים בעלי ניסיון וידע בתחום. האיכות היא חשובה מאוד ולכן כדאי לוודא שהמפוח שיותקן אצלכם עומד בכל התקנים המחמירים ביותר וכי הוא עמיד ואיכותי. היות ומדובר על הוצאה כספית לא קטנה מוטב להתייעץ עם מומחים ולא להשאיר את הכול ביד הגורל. ניתן לפנות באתר או בטלפון לקבלת מידע נוסף.

   מפוחים תעשייתיים ומגוון פתרונות אוורור

   מטרתם של מפוחים תעשייתיים היא לתת מענה מקיף, מקצועי ואיכותי לתחום טיהור האוויר – כמו גם אוורורו על הצד הטוב ביותר. בין אם מדובר בענף התעשייה הצבאית, האזרחית, החקלאית או שמא מדובר בענף תעשייה אחר – כדי שניתן יהיה לשמור על סביבת עבודה נקייה והיגיינית, חשוב להסתייע בפתרונות אוורור וסינון בכלל – ובמפוחים תעשייתיים בפרט. מעוניינים גם אתם בפתרון זה? צרו קשר עוד היום עם חברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי. החל מביקור באתר הלקוח, איסוף הנתונים ועד ביצוע תהליכי הייצור וההתקנה – צוות עובדי החברה יספקו את השירות המקצועי והמדויק ביותר. כל זאת ועוד, תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר ומתן יחס אישי.

   מפוחים תעשייתיים – הפתרון המומלץ

   ישנן פתרונות רבים ליצירת עסק מצליח – כאשר יצירת סביבת עבודה איכותית הינה המרכזית שבהן. תהליך זה מתבסס על מספר פעולות הכוללות, בין היתר, את חידוש או שדרוג מערכות האוורור של המפעל הרלוונטי. בין אם מדובר במפעל בתחום החקלאות, המזון, הרוקחות או שמא מדובר בענף תעשייה אחר – חשוב ביותר ליצור סביבת עבודה הכוללת אוויר נקי מזיהומים, שומנים ורעלים. אחד הצעדים הראשונים לשם כך כוללים את התקנתם של מפוחים תעשייתיים. כאשר אנו מדברים על מפוחים אלו, הכוונה היא למוצרים אשר מנקים את האוויר באמצעות יניקת האוויר המזוהם. בהמשך, מפוחים אלו מזרימים את האוויר מחוץ למבנה הרלוונטי – כאשר במקביל הם מזרימים פנימה אוויר נקי. למפוחים אלו יתרונות רבים. ראשית,

   מפוחים תעשייתיים מתקדמים‏

   יכולות התפוקה והעוצמה של מפוח אוויר הינה חזקה ביותר. וזאת, כאשר הוא מצליח להכניס כמויות גבוהות של אוויר חדש לתוך המבנה ללא כל בעיה. כמו כן, הוא עובד ביעילות ובמהירות רבה – ועל שטחים גדולים. בנוסף, נדגיש כי התחזוקה השוטפת של מוצר זה היא נוחה למדי. אוויר נקי הוא מרכיב קריטי בכל סביבת עבודה תעשייתית. בהתאם, גם באולמות ייצור, גם במחסנים שונים ולמעשה גם במסעדות ובעוד בתי עסק חובה להתקין מפוחים תעשייתיים. ולדימיר קוניצין הוא מומחה מהמובילים בארץ בתחום ספציפי זה, והחברה שאותה ייסד צברה ניסיון רב בהתקנת מפוחים לתעשייה בהתאמה מלאה למאפייני כל חלל ועל-פי כל התקנים העדכניים.

   הסוגים השונים של מפוחים לתעשייה

   על-מנת להתאים לכל מפעל או עסק את הפתרון האופטימלי חשוב להכיר את כל סוגי המפוחים התעשייתיים. החלוקה העיקרית היא למפוחים ציריים ומפוחים צנטריפוגליים: מפוח צירי הוא מפוח המשמש לשאיבה של אויר מאולמות, מחסנים ומטבחים, ובעצם באופן כללי מהחללים הגדולים יחסית. חשוב להדגיש שלסוג הזה של המפוחים אין את היכולת לבנות לחץ סטטי משמעותי ולכן הם יכולים לנדף עשן ולהבטיח אוורור כללי, אבל לא מעבר לכך. דוגמה למוצר מתוך הקטגוריה הזו היא מפוח צינור צירי בנוי בתוך שרוול וכולל מנוע תלת פאזי או חד פאזי, בהתאם לצורך. מפוחים צנטריפוגליים הם מפוחים שכוללים מאיץ כפות. הטיה קדימה מובילה לספיקת אוויר גבוהה יותר. באמצעות המפוחים הצנטריפוגליים אפשר לסלק אדים, עשן וריחות רעים, לרוב דרך צינורות ארוכים. המפוח הצנטריפוגלי מתאפיין בפעולה שקטה ובעמידות גבוהה. לכל אחד מהסוגים הנ"ל של המפוחים התעשייתיים יש תת סוגים – למשל מפוחי כפות רדיאליים ומפוחי PVC – ובזכות המגוון הרחב מאוד של האפשרויות ניתן להבטיח, ולקיים, אוורור מיטבי בכל מקום.

   ניסיון עשיר, יושרה מלאה

   בחירה נכונה מתוך השפע העצום של מפוחים לתעשייה נשענת קודם כל על ניסיון מגוון. אנשי המקצוע בחברת קוניצין ולדימיר אמונים על מציאת הפתרונות היעילים ביותר והמשתלמים ביותר גם בהיבט הכלכלי עבור כל מפעל, מסעדה ובית עסק. בהקשר זה כדאי לזכור שמפוחים מופעלים במשך שעות רבות מדי שבוע, בחלק מהמקרים אפילו 24/7, כך שצריכת החשמל שלהם היא פקטור משמעותי מאוד. השירות שלנו מבוסס הן על למידה מתמדת בתחום שמציע כל הזמן אפשרויות חדשות, הן על יושרה מלאה והן על מחויבות מוחלטת לטובתו הגבוהה של כל לקוח. דגש חשוב נוסף הוא עמידה בתקנות המחמירות הקיימות כיום לאור המודעות ההולכת וגדלה להשפעות המסוכנות של אוויר לא נקי על בריאות העובדים ועל הסביבה.

   מפוחים לתעשיה

   מפוחים תעשייתיים הינם מיועדים לשאוב אוויר, אבק ולכלוך מחדרים שצריכים להיות נקיים לגמרי. כך למשל אנחנו יכולים למצוא מפוחים כאלה בבתי חולים, מפעלים, מסעדות, סדנאות יצירה, מעבדות ועוד. מאחר והם דואגים לשמור את החדרים נקיים ומאווררים, הרי שאפשר למצוא בכל מקום שנדרשים חדרים שכאלה. מחפשים מפוחים תעשייתם עבור המפעל שלכם? כדאי שתכירו את חברת קוניצין – פתרונות אוורור תעשייתיים המשווקת מגוון רחב של מפוחים תעשייתיים לכלל המפעלים בארץ ובאיכות הטובה ביותר.

   מפוח תעשייתי מחירים וסוגים

   מפוחים תעשייתיים קיימים במספר סוגים, מפוח צירי – תפקידו של מפוח צירי הוא לאורר ולפנות עשן, תוכלו למצוא אותו בעיקר בתעשיות מזון או מפעלים שפועלים בשריפות חומרים על כל סוגיהם. בדומה לכלל המפוחים הרגילים, המפוח הצירי בנוי על ידי מפוחים עבים וההתקנה שלו היא קלילה ופשוטה עם אביזרים שמאפשרים התקנה גם על גגות. אל המפוח הצירי אפשר לחבר משתיקי קול, רשתות הגנה, מערכות תריסים ועוד. כל אחד מהאביזרים הללו מאפשרים למפוח לבצע את עבודתו בצורה נקייה ובטוחה.  מפוח צירי יכול לעבוד בלחץ מים גבוה ויש לו לחץ ספיקה מאוד גבוה.

   מפוח גג

   מפוח זה מבצע עבודות פינוי עשן והוא יכול להיות מתוקן כמעט על כל סוגי הגגות השונים בניהם, פלדה, בטון או פנלים מבודדים. מפוח הגג נמצא בעיקר בתעשיות מזון או מפעלים ששורפים בהם חומרים. תוכלו לרכוש אותו רק אצל חברות המתמחות במפוחים תעשייתיים ובגדלים שונים על פי הצרכים שלכם.

   מפוח אוורור

   בדומה לקודמים גם מפוח זה מיועד לאורר ולפינוי עשן אך בעיקר מספק צורכי ספיקת אוויר גבוהים שפועלים על ידי מפל לחץ וניצול גבוהה שלו.  בין היתר, תוכלו למצוא אותו במגוון מפעלים בתעשיות שונות. כדאי יהיה להשתמש בו במידה ויש צורך בספיקת מים או אבק ברמות שונות.

   חשיבותה של חברה מקצועית

   טרם ההזמנה וההחלטה של איזה מפוח להתקין, יש לבחון עם חברה המנוסה בתחום, מה בדיוק הצרכים שלכם ומה בדיוק יכול להתאים לנכס עליו אתם אחראים. חברת קוניצין – פתרונות אוורור תעשייתיים היא זו שתסייע לכם לבחור איזה מפוח תעשייתי מתאים בדיוק לעסק שלכם תוך מתן שירות אדיב אמין והנפקת ציוד איכותי. לפרטים נוספים ולתיאום פגישה צרו איתנו קשר עוד היום ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

   מומחים בקידום אתרים בגוגל מומחים בקידום אתרים בגוגל