מפוחים תעשייתיים

על מנת לשמור על תפקוד טוב ונכון של מערך התעשייה במפעל ישנה שורה שלמה של דברים שיש להקפיד על תפקודם. פס הייצור, הכוח האנושי, מערכת החשמל, מערכת האוורור ועוד. מפוחים תעשייתיים גם הם משחקים תפקיד חשוב במערך המפעל כאשר תפקידם לשמור על אוויר נקי. המפוחים הם בעצם המנוע אשר מניע את האוויר במערכת האוורור ומאפשר את שאיבתו והחלפתו באוויר חדש. המפוח יוצר סביבה בטיחותית עבור העובדים והמבקרים במקום, יוצר סביבת עבודה נאותה ומאפשר את החלפת הרכב האוויר הקיים. הדבר חשוב לא רק למפעלים אלא גם לאולמות, מחסנים, מסעדות ובתי עסק.

סוגי מפוחים תעשייתיים

ישנם 3 סוגי מפוחים עיקריים :

  • מפוח צירי / וונטה תעשייתית – מפוח המיועד לשאיבת האוויר מחללים גדולים דוגמת אולמות, מטבחים או מחסנים
  • מפוח תעלה תעשייתי – מפוח inline אשר מתאים לשאיבת עשן וריחות באמצעות תעלות ארוכות. מיועד לתעשיות, מפעלים ובתי מלאכה.
  • מפוח צנטריפוגלי – מתאים לאוורור מאולץ להוצאת אוויר, ריחות אדים ועשן סיגריות דרך צנרת ארוכה. מתאים למטבחים, אמבטיות ושירותים. מפוחים שקטים ובעלי עמידות גבוהה.
  • בעל העסק צריך להבין לאיזה סוג מפוח הוא זקוק, מפוח אשר מנקה את האוויר מחלקיקים אשר נפלטים במהלך הייצור או מפוח אשר מנקה אוויר רגיל מחלקיקים אשר עשויים להיות פוגעניים לתהליך הייצור.

מערכות אוויר בהתאמה אישית

על מנת להתקין את המפוח הטוב ביותר והנכון ביותר יש לבצע התאמה אישית של סוג המפוח, גודלו ומיקומו.

את התכנון, הייעוץ וההתקנה של המפוח תוכלו לעשות אצלנו, "ולדימיר קוניצין – פתרונות אוורור תעשיה" יעמוד לרשותך עם ניסיון של 15 שנים בעולם האוורור התעשייתי. פתרונות נידוף ומיזוג מתקדמים תוך שימוש בידע הנדסי נרחב, שירות אמין ומקצועי וכמובן התחייבות לטיב העבודה.

פנו כעת ונשמח להתקין עבורכם מערכות אוויר בהתאמה אישית.

מפוח אוויר תעשייתי

מפוחים תעשייתיים – חובה בכל עסק או מפעל

עסקים רבים זקוקים לאוויר צח שיאפשר לעובדים לפעול בנוחות ולבצע את עבודתם בקלות. בדרך כלל מדובר על עסקים בתחום המזון, חומרים כימיים, או אולמות יצור שהטמפרטורה בהם היא גורם חשוב לאיכות של המוצרים. מפוחים תעשייתיים אשר מותקנים על גג המפעל יפנו את האוויר המזוהם ויביאו להקלה מידית והפחתה משמעותית של ריחות, עשן או אדים מסוכנים. קוניצין ולדימיר פתרונות אוורור תעשייה היא חברה מנוסה ומקצועית בעלת ידע רב בתחום ומזמינה אתכם לפנות באתר או בטלפון לקבלת פרטים נוספים.  

מפוחים תעשייתיים – יתרון משמעותי

למעשה כאשר המפוחים התעשייתיים מותקנים מיד ניתן לחוש בהקלה. ישנם סוגים שונים של מפוחים תעשייתיים וכל סוג מתאים לעסק אחר:

  • מפוח צירי מתאים יותר למקרים בהם יש צורך בנידוף של עשן או למקרים של אוורור כללי.
  • מפוחים צנטריפוגליים מתאימים למקרים אחרים בהם יש צורך בטיפול בחללים מיוחדים.

למעשה כמעט כל עסק זקוק לאוורור, החל ממסעדות שבהן יש מטבחים וכלה באולמות יצור שונים שבהם נמצאים פועלים והם עלולים לנשום אוויר מזוהם, להיפגע מעשן או לחוות קשיים במהלך העבודה. גם חדרי שירותים נדרשים לאוורור בכל משך הפעילות, וניתן לחוש בקלות אם יש או אין אוורור במקום.

במקרים של שריפה אשר פורצת במקום המפוח יפנה את העשן אל מחוץ לבניין ויאפשר פינוי בטוח יותר של כל הנוכחים במקום. גם הכבאים יוכלו להשתלט מהר יותר על הדליקה ובכך יצילו את הציוד הרב במקום.

פליטת מזהמים בתהליך היצור

לכל תהליך יצור ישנן תופעות לוואי, חלק מהן עשויות להיות מסוכנות. מזהמים אשר נפלטים חייבים להיות מפונים במהירות אל מחוץ לאולמות היצור. על מנת שהפעולה תתבצע באופן המהיר והנכון ביותר מומלץ להצטייד במפוח תעשייתי.

כאשר אתם מחפשים חברה אשר מבינה במכשירי פינוי ונידוף כדאי לפנות רק לאנשים בעלי ניסיון וידע בתחום. האיכות היא חשובה מאוד ולכן כדאי לוודא שהמפוח שיותקן אצלכם עומד בכל התקנים המחמירים ביותר וכי הוא עמיד ואיכותי. היות ומדובר על הוצאה כספית לא קטנה מוטב להתייעץ עם מומחים ולא להשאיר את הכול ביד הגורל. ניתן לפנות באתר או בטלפון לקבלת מידע נוסף.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני