מפוחי עשן

נכון, חשוב לשמור על חשיבה חיובית, אך אין זה אומר שצריך להתעלם מן המציאות. התפרצויות של שריפה יכולות לקרות בכל עת ובכל בית עסק עקב אי הפקדה על כללי הבטיחות או קצר בארון החשמל. מפוחי עשן אשר יותקנו בבית העסק יכולים בסופו של דבר להציל את בית העסק ואת יושביו בעת התפרצות שריפה. המפוחים יכנסו לפעולה ברגע שיזהו עשן ויסייעו בפינוי עשן וחום אל מחוץ למבנה. יחד עם מערכת כיבוי שריפות אשר מותקנת בכל עסק, מפוח זה מהווה פתרון מידי ונכון עבור שריפות.

מפוחי עשן מצילי חיים

מפוח עשן הוא מכשיר מציל חיים, הן חיי אדם והן "חיי" מכונות וציוד. שריפה המתפרצת עלולה להביא לנזק כספי ומורלי וברצונו של כל בעל עסק להביא מכשור אשר מסוגל להשתלט על השריפה במהירות. שילובו של מפוח עשן חזק וגלאי שריפות ייתן עבורכם את הפתרון המושלם.

כיצד יש להתקין את מפוחי העשן ?

  • הליך ההתקנה צריך להתבצע על פי הספר, כלומר על פי התקנות והתקנים הנהוגים בישראל
  • בחירת מיקום אופטימלי עבור המפוח יסייעו לתפקוד נכון ויעיל שלו
  • בחירת מפוח העשוי מן החומרים המתאימים אשר מסוגל לעמוד בחום רב
  • יש התאים את ספיקת המפוח לנפל החלל הקיים במבנה
  • ניתן למקם את המפוח על גג הבניין או בצד הבניין

קוניצין ולדימיר – מספקים אוויר ברמה גבוהה

לידע וניסיון אין תחליף. אלו הם בדיוק היתרונות אשר קוניצין ולדימיר מביא לשולחן – השכלה של מהנדס וניסיון של 15 שנים במערכות אוורור ונידוף מאפשרות ללקוח לקבל את הפתרון הנכון והיעיל ביותר בהתאמה אישית. כל בעיה או אתגר יטופלו בצורה יצירתית וחסכונית אשר תאפשר לכם ליהנות ממקסימום אוויר נקי במינימום זמן. השירות ניתן בכל רחבי הארץ וכולל תכנון, פיקוח והרכבה של מערכת האוורור והנידוף בעסק.

מפוחי עשן

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני