מפוח אוויר תעשייתי

מהו מפוח אוויר ? זהו מכשיר חשמלי המשמש למטרת הזזת אוויר וגזים. תנועת האוויר במפוח מאפשרת שאיבה של אוויר דרך מנדפים, פינוי עשן, אוורור כללי ועוד. הדבר חשוב בעיקר כאשר ישנם תהליכי ייצור בבית מלאכה או מפעל אשר פולטים חומרים רעילים לאוויר. המפוח גם מאפשר את שאיבת האוויר מבתי עסק דוגמת בתי קפה ומסעדות אשר צריכים לשמור על אוויר נקי במטבח ולמנוע את הצטברות שמן ועשן בחלל המטבח. לבסוף ישנם מפוחים אשר מיועדים לשאיבת אוויר ממחסנים ואולמות על מנת למנוע הצטברות אבק, עשן ושמירה על איכות אוויר טובה.

מפוח אוויר תעשייתי לניקוי אוויר

מפוח האוויר הוא אחד הדברים הראשונים להם זקוק כל עסק. על מנת לשמור על בטיחות במתקן, על מנת לשמור על בריאות העובדים ועל מנת לשמור על שביעות רצון הלקוחות – התקנתו של מפוח תעשייתי טוב הוא בגדר חובה. בלי מפוח עלול להיכנס שמן ועשן לחלל המסעדה או שהעובדים במפעל יהיו נתונים להשפעתם השלילית של גזים רעילים.
על מנת לאפשר למפוח לפעול כראוי יש לתכנן היטב את אופן התקנתו, את מיקומו ואת הציוד אשר יתחבר למפוח כמו לדוגמא מנדף או וונטה. את עבודת התכנון והביצוע תוכלו להשאיר בידי המומחים מבית "ולדימיר קוניצין".

כמו אוויר לנשימה
אם הנך בעל עסק – המפוח חשוב לך כמו אוויר לנשימה. "ולדימיר קוניצין – פתרונות אוורור תעשיה" יספק את האוויר הרענן שהעסק זקוק לו בעזרת התקנת מפוחים, מנדפים, מערכות סינון ומפוחי עשן.
אצלנו תיהנו ממגוון יתרונות דוגמת:
• שירותי מדידה, תכנון ,הובלה והרכבה בבית העסק
• ניסיון עשיר של 15 שנים בתחום
• ניסיון בביצוע פרויקטים גדולים עבור חברת טבע, תעשיה אווירית ומכבי אש
• הכשרה הנדסית המאפשרת מתן פתרונות תכנון וייעול יצירתיים
• התקנת מכשור וביצוע העבודות על פי התקן הישראלי
• ביצוע עבודות דחופות – עד 10 ימים

מפוח אוויר

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני