מפוח אוויר תעשייתי

מהו מפוח אוויר ? זהו מכשיר חשמלי המשמש למטרת הזזת אוויר וגזים. תנועת האוויר במפוח מאפשרת שאיבה של אוויר דרך מנדפים, פינוי עשן, אוורור כללי ועוד. הדבר חשוב בעיקר כאשר ישנם תהליכי ייצור בבית מלאכה או מפעל אשר פולטים חומרים רעילים לאוויר. המפוח גם מאפשר את שאיבת האוויר מבתי עסק דוגמת בתי קפה ומסעדות אשר צריכים לשמור על אוויר נקי במטבח ולמנוע את הצטברות שמן ועשן בחלל המטבח. לבסוף ישנם מפוחים אשר מיועדים לשאיבת אוויר ממחסנים ואולמות על מנת למנוע הצטברות אבק, עשן ושמירה על איכות אוויר טובה.

מפוח אוויר תעשייתי לניקוי אוויר

 

מפוח האוויר הוא אחד הדברים הראשונים להם זקוק כל עסק. על מנת לשמור על בטיחות במתקן, על מנת לשמור על בריאות העובדים ועל מנת לשמור על שביעות רצון הלקוחות – התקנתו של מפוח תעשייתי טוב הוא בגדר חובה. בלי מפוח עלול להיכנס שמן ועשן לחלל המסעדה או שהעובדים במפעל יהיו נתונים להשפעתם השלילית של גזים רעילים.

על מנת לאפשר למפוח לפעול כראוי יש לתכנן היטב את אופן התקנתו, את מיקומו ואת הציוד אשר יתחבר למפוח כמו לדוגמא מנדף או וונטה. את עבודת התכנון והביצוע תוכלו להשאיר בידי המומחים מבית "ולדימיר קוניצין".

מפוח אוויר – כמו אוויר לנשימה

אם הנך בעל עסק – המפוח חשוב לך כמו אוויר לנשימה. "ולדימיר קוניצין – פתרונות אוורור תעשיה" יספק את האוויר הרענן שהעסק זקוק לו בעזרת התקנת מפוחים, מנדפים, מערכות סינון ומפוחי עשן.

אצלנו תיהנו ממגוון יתרונות דוגמת:

• שירותי מדידה, תכנון ,הובלה והרכבה בבית העסק

• ניסיון עשיר של 15 שנים בתחום

• ניסיון בביצוע פרויקטים גדולים עבור חברת טבע, תעשיה אווירית ומכבי אש

• הכשרה הנדסית המאפשרת מתן פתרונות תכנון וייעול יצירתיים

• התקנת מכשור וביצוע העבודות על פי התקן הישראלי

• ביצוע עבודות דחופות – עד 10 ימים

מפוח אוויר

בזכות מפוח אוויר מקצועי ואיכותי, תוכלו לנשום בקלילות – וללא סיכון של מזהמים. לאורך השנים האחרונות, הולכת וגוברת המודעות לגבי איכות הסביבה בכלל – והאוויר לנשימה בפרט. בהתאם, בין אם מדובר במפעלים בהם אתם עובדים ובין אם מדובר בבתי הקפה בהם אתם אוכלים, חשוב להתקין מפוחי אוויר. בנוסף, כדי שעבודת ההתקנה תתבצע על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל חברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי. עובדיה של חברה זו מספקים פתרונות אוורור מתקדמים; פתרונות המותאמים למגוון סביבות עבודה ועונים בדיוק רב על דרישות הלקוח.

מפוח אוויר – ליצירת סביבת עבודה איכותית

ישנן דרכים שונות ומגוונות ליצור סביבת עבודה נוחה – כאשר שמירה על אוויר נקי היא אחת המרכזיות מתוכן. אנו לוקחים זאת כמובן מאליו, אבל זיהום האוויר שאנו נושמים מהווה סכנה של ממש; היבט אשר ביכולתו להשפיע לרעה על איכות חיינו ועל בריאותנו. בהתאם, יותר ויותר מנהלים ובעלי עסקים מחפשים אחר פתרונות מתקדמים לצורך יצירת אוויר נקי בתוך המבנה. וזאת, כאשר התקנת מפוח אוויר משמש כאפשרות נפוצה ומומלצת ביותר.

כאמור, בין אם מדובר במפעלים, מקומות הסעדה וכן הלאה – רצוי להתעניין במפוח אוויר וכמובן – להתקין אותו. נדגיש כי פעולה זו נושאת יתרונות רבים. כמו מה למשל? ראשית, המפוח שומר על סביבת עבודה נקייה מזיהום אוויר – כולל פליטת עשן וגזים. כמו כן, פתרון זה נחשב לאפשרות אפקטיבית וחסכונית מבחינה כספית. מעבר לכך, המפוח מאפשר עבודה ואספקה קבועה – תוך שחיקה נמוכה למדי.

בהתאם לכל אלו, יש לפנות אל חברה המתמחה בייצור פתרונות והתקנתן כראוי. כמו כן, מומלץ להתייעץ עם מומחים אלו בכל הנוגע לדגם מפוח האוויר, והאם יתאים עבורכם מפוח צירי, מפוח תעלה תעשייתי או מפוח צנטריפוגלי.

מערכות אוורור, סינון ונידוף למגוון לקוחות

מעוניינים לאוורר ולסנן כראוי את האוויר במקום עבודתכם? החל ממפעלים תעשייתיים, מטבחים וכן הלאה – מומלץ ביותר להתעניין במפוח אוויר. פתרון מתקדם זה תוכלו לקבל מחברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי; חברה המתכננת, מייצרת, מספקת ומתקינה מערכות אוורור, סינון ונידוף למגוון לקוחות.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני