לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

  מפוח אוויר

  מהו מפוח אוויר ? זהו מכשיר חשמלי המשמש למטרת הזזת אוויר וגזים. תנועת האוויר במפוח מאפשרת שאיבה של אוויר דרך מנדפים, פינוי עשן, אוורור כללי ועוד. הדבר חשוב בעיקר כאשר ישנם תהליכי ייצור בבית מלאכה או מפעל אשר פולטים חומרים רעילים לאוויר. המפוח גם מאפשר את שאיבת האוויר מבתי עסק דוגמת בתי קפה ומסעדות אשר צריכים לשמור על אוויר נקי במטבח ולמנוע את הצטברות שמן ועשן בחלל המטבח. לבסוף ישנם מפוחים אשר מיועדים לשאיבת אוויר ממחסנים ואולמות על מנת למנוע הצטברות אבק, עשן ושמירה על איכות אוויר טובה.

  מפוח אוויר תעשייתי

  מפוח האוויר הוא אחד הדברים הראשונים להם זקוק כל עסק. על מנת לשמור על בטיחות במתקן, על מנת לשמור על בריאות העובדים ועל מנת לשמור על שביעות רצון הלקוחות – התקנתו של מפוח תעשייתי טוב הוא בגדר חובה. בלי מפוח עלול להיכנס שמן ועשן לחלל המסעדה או שהעובדים במפעל יהיו נתונים להשפעתם השלילית של גזים רעילים.

  על מנת לאפשר למפוח לפעול כראוי יש לתכנן היטב את אופן התקנתו, את מיקומו ואת הציוד אשר יתחבר למפוח כמו לדוגמא מנדף או וונטה. את עבודת התכנון והביצוע תוכלו להשאיר בידי המומחים מבית "ולדימיר קוניצין".

  מפוח אוויר – כמו אוויר לנשימה

  אם הנך בעל עסק – המפוח אוויר חשוב לך כמו אוויר לנשימה. "ולדימיר קוניצין – פתרונות אוורור תעשייה" יספק את האוויר הרענן שהעסק זקוק לו בעזרת התקנת מפוחים, מנדפים, מערכות סינון ומפוחי עשן.

  אצלנו, תיהנו ממגוון יתרונות דוגמת:

  • שירותי מדידה, תכנון ,הובלה והרכבה בבית העסק.
  • ניסיון עשיר של 15 שנים בתחום.
  • ניסיון בביצוע פרויקטים גדולים עבור חברת טבע, תעשיה אווירית ומכבי אש.
  • הכשרה הנדסית המאפשרת מתן פתרונות תכנון וייעול יצירתיים.
  • התקנת מכשור וביצוע העבודות על פי התקן הישראלי.
  • ביצוע עבודות דחופות – עד 10 ימים.

  לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים

   1 2 3 4 5 6 7 8

   מפוח אוויר תעשייתי לניקוי אוויר

   בזכות מפוח אוויר מקצועי ואיכותי, תוכלו לנשום בקלילות – וללא סיכון של מזהמים. לאורך השנים האחרונות, הולכת וגוברת המודעות לגבי איכות הסביבה בכלל – והאוויר לנשימה בפרט. בהתאם, בין אם מדובר במפעלים בהם אתם עובדים ובין אם מדובר בבתי הקפה בהם אתם אוכלים, חשוב להתקין מפוחי אוויר. בנוסף, כדי שעבודת ההתקנה תתבצע על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל חברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי. עובדיה של חברה זו מספקים פתרונות אוורור מתקדמים; פתרונות המותאמים למגוון סביבות עבודה ועונים בדיוק רב על דרישות הלקוח.

   מפוח אוויר – ליצירת סביבת עבודה איכותית

   ישנן דרכים שונות ומגוונות ליצור סביבת עבודה נוחה – כאשר שמירה על אוויר נקי היא אחת המרכזיות מתוכן. אנו לוקחים זאת כמובן מאליו, אבל זיהום האוויר שאנו נושמים מהווה סכנה של ממש; היבט אשר ביכולתו להשפיע לרעה על איכות חיינו ועל בריאותנו. בהתאם, יותר ויותר מנהלים ובעלי עסקים מחפשים אחר פתרונות מתקדמים לצורך יצירת אוויר נקי בתוך המבנה. וזאת, כאשר התקנת מפוח אוויר משמש כאפשרות נפוצה ומומלצת ביותר. כאמור, בין אם מדובר במפעלים, מקומות הסעדה וכן הלאה – רצוי להתעניין במפוח אוויר וכמובן – להתקין אותו. נדגיש כי פעולה זו נושאת יתרונות רבים. כמו מה למשל? ראשית, המפוח שומר על סביבת עבודה נקייה מזיהום אוויר – כולל פליטת עשן וגזים. כמו כן, פתרון זה נחשב לאפשרות אפקטיבית וחסכונית מבחינה כספית. מעבר לכך, המפוח מאפשר עבודה ואספקה קבועה – תוך שחיקה נמוכה למדי.

   מערכות אוורור, סינון ונידוף למגוון לקוחות

   מעוניינים לאוורר ולסנן כראוי את האוויר במקום עבודתכם? החל ממפעלים תעשייתיים, מטבחים וכן הלאה – מומלץ ביותר להתעניין במפוח אוויר. פתרון מתקדם זה תוכלו לקבל מחברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי; חברה המתכננת, מייצרת, מספקת ומתקינה מערכות אוורור, סינון ונידוף למגוון לקוחות. בהתאם לכל אלו, יש לפנות אל חברה המתמחה בייצור פתרונות והתקנתן כראוי. כמו כן, מומלץ להתייעץ עם מומחים אלו בכל הנוגע לדגם מפוח האוויר, והאם יתאים עבורכם מפוח צירי, מפוח תעלה תעשייתי או מפוח צנטריפוגלי.

   דברים שכדאי לדעת על מפוח אוויר

   חושבים להכניס מפוח אוויר למפעל שלכם? מעוניינים ללמוד עליו קצת יותר? אלה כמה דברים שכדאי לדעת על המפוח: המפוח מתפצל על פי רוב לשני סוגים. הסוג הראשון הוא מפוח צנטריפוגלי אשר יונק את האוויר הדחוס כלפי חוץ. מדובר במפוח שקט וחסכוני שאינו מפריע למהלך העבודה השוטפת. הסוג השני הוא מפוח צירי הדוחפים את האוויר באמצעות ציר סיבובי. מפוחים איכותיים יכולים לעבוד 24/7, ולכן הם יעילים במקומות שבהם עובדים מסביב לשעון, דוגמת בתי חולים או מפעלים. אם כי גם במקומות כמו מסעדות או בתי קפה טוב להשאיר את המפוח עובד גם בשעות הלילה המאוחרות, כדי שהאוויר יתנקה גם כאשר העובדים והמבקרים אינם נמצאים במקום. היום, יותר ויותר אנשים מבינים את תפקידו החיוני של המפוח, ולכן השימוש בו רק הולך וגובר. בתי עסק מקצועיים מחפשים מפוחי אוויר תעשייתיים אשר יספקו עבורם את הפתרון המושלם להזרמת אוויר נקי בחללי החדרים.

   מפוח לכל אירוע

   מפוחי אוויר מתאימים למגוון רחב של בתי עסק, ובכללם לאולמות אירועים. לאור ריבוי אירועים כמו חתונות או מסיבות מצווה, קיימת דרישה לאולם המספק עבור אורחיו את כל התנאים המתאימים לחגיגת אירוע. אולם אשר אינו עומד בסטנדרטים עלול שלא להצליח בשוק התחרותי. אחד הנושאים המורכבים שעמו מתמודד כל אולם הוא עניין הריחות, שכן החשש שריחות הבישול הבלתי נעימים יגיעו אל אולם האורחים רק הולך וגובר. משום כך, מפוח אוויר טוב ואיכותי הוא הפתרון המושלם להתמודדות עם הריחות הבלתי נעימים. מפוח שקט ובלתי מורגש הופך לחלק בלתי נפרד מכל אולם.

   מפוח אוויר

   מאחר שישנם סוגים רבים מאוד של מפוחי אוויר, וכאמור ההשפעה של מרכיב זה על התחושות של האורחים במסעדה, אולם האירועים או בית הקפה הינה גבוהה מאוד, חובה להפקיד את ההתקנה של כל מפוח אוויר רק בידיים מקצועיות מאוד ומנוסות מאוד. ולדימיר קוניצין הוא מומחה מוביל בארץ בתחום פתרונות האוורור באופן כללי ובפרט לגבי מפוחים מכל הסוגים, וגם עובדי החברה שהקים נהנים מבקיאות מעמיקה והיכרות טובה מאוד עם הפתרונות המתקדמים ביותר.

   דגשים חשובים בהתקנת מפוח אוויר

   באופן טבעי, רוב בעלי בתי הקפה וגני האירועים, וכמוהם גם מנהלי מפעלי תעשייה שונים, הם לא מומחים למפוחים. בהתאם נדרשת אמינות גבוהה מצד החברה שמבצעת את התקנת מפוח האוויר, על-מנת לא לנצל לרעה את פערי המידע. זמינות היא עוד פרמטר חשוב מאוד, כדי לעזור לכם ליהנות מאוויר נקי ובריא בכל רחבי העסק או המפעל בלי עיכובים מיותרים. כל מפוחי האוויר שאנחנו מתקינים אצל לקוחותינו מתאפיינים בעמידות גבוהה כך שהם ממלאים את ייעודם במשך שנים רבות ומספקים יחס עלות תועלת משתלם במיוחד. כל פתרונות האוורור התעשייתיים חייבים לעמוד בתקן הישראלי העדכני, הן מבחינת טיב האוויר בסביבות עבודות שונות ובמקומות שמגיעים אליהם מבקרים, והן מבחינת ההשפעה על הסביבה של האוויר שמוצא החוצה מהמפעל או העסק.

   מגוון רחב של לקוחות מרוצים

   אחרי שכבר השלמנו פרויקטים רבים בתחום, וביצענו התקנת מפוח אוויר לשביעות רצונם המלאה של לקוחות מכל הסוגים, כולל גופים גדולים כגון התעשייה האווירית או חברת טבע, אנחנו יכולים להבטיח גם לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר בישראל. השירות כולל ייעוץ מקצועי לגבי ההתקנה, גיבוש לו"ז מתאים ביחד אתכם (כולל במידת הצורך מענה לצרכים דחופים!), מיקום מדויק לכל מכשיר ולכל פריט ציוד, ביצוע בדיקות מתאימות לפני מסירת מערכת והדרכת עובדים אם יש בכך צורך. עם חברת ולדימיר קוניצין אתם בידיים טובות ובעיקר נהנים לא "רק" מאוויר נקי אלא גם מהשקט הנפשי הכל כך חיוני לתפקוד מיטבי של העסק.
   מומחים בקידום אתרים בגוגל מומחים בקידום אתרים בגוגל