מפוח אוויר

מהו מפוח אוויר ? זהו מכשיר חשמלי המשמש למטרת הזזת אוויר וגזים. תנועת האוויר במפוח מאפשרת שאיבה של אוויר דרך מנדפים, פינוי עשן, אוורור כללי ועוד. הדבר חשוב בעיקר כאשר ישנם תהליכי ייצור בבית מלאכה או מפעל אשר פולטים חומרים רעילים לאוויר. המפוח גם מאפשר את שאיבת האוויר מבתי עסק דוגמת בתי קפה ומסעדות אשר צריכים לשמור על אוויר נקי במטבח ולמנוע את הצטברות שמן ועשן בחלל המטבח. לבסוף ישנם מפוחים אשר מיועדים לשאיבת אוויר ממחסנים ואולמות על מנת למנוע הצטברות אבק, עשן ושמירה על איכות אוויר טובה.

מפוח אוויר תעשייתי

מפוח האוויר הוא אחד הדברים הראשונים להם זקוק כל עסק. על מנת לשמור על בטיחות במתקן, על מנת לשמור על בריאות העובדים ועל מנת לשמור על שביעות רצון הלקוחות – התקנתו של מפוח תעשייתי טוב הוא בגדר חובה. בלי מפוח עלול להיכנס שמן ועשן לחלל המסעדה או שהעובדים במפעל יהיו נתונים להשפעתם השלילית של גזים רעילים.

על מנת לאפשר למפוח לפעול כראוי יש לתכנן היטב את אופן התקנתו, את מיקומו ואת הציוד אשר יתחבר למפוח כמו לדוגמא מנדף או וונטה. את עבודת התכנון והביצוע תוכלו להשאיר בידי המומחים מבית "ולדימיר קוניצין".

מפוח אוויר תעשייתי

 

כמו אוויר לנשימה

אם הנך בעל עסק – המפוח אוויר חשוב לך כמו אוויר לנשימה. "ולדימיר קוניצין – פתרונות אוורור תעשייה" יספק את האוויר הרענן שהעסק זקוק לו בעזרת התקנת מפוחים, מנדפים, מערכות סינון ומפוחי עשן.

אצלנו תיהנו ממגוון יתרונות דוגמת:

  • שירותי מדידה, תכנון ,הובלה והרכבה בבית העסק
  • ניסיון עשיר של 15 שנים בתחום
  • ניסיון בביצוע פרויקטים גדולים עבור חברת טבע, תעשיה אווירית ומכבי אש
  • הכשרה הנדסית המאפשרת מתן פתרונות תכנון וייעול יצירתיים
  • התקנת מכשור וביצוע העבודות על פי התקן הישראלי
  • ביצוע עבודות דחופות – עד 10 ימים

מפוח אוויר לתעשייה

כל מי שיש לו מפעל, מטבח גדול או מרכז תעשייתי יודע שעליו לדאוג לאוויר נקי בכל עת. מפוח אוויר הוא פתרון טוב למקרים שבהם יש צורך להתגבר על אוויר דחוס המלא ברעלים, שמנים, פחמן דו חמצני או כל חומר שעלול להזיק לבריאותו של האדם. אצל קוניצין ולדימיר, חברה מקצועית המספקת פתרונות אוורור לתעשייה, תוכלו למצוא מפוחי אוויר כמו גם מערכות נידוף, מערכות לפנוי עשן וכדומה.

דברים שכדאי לדעת על מפוח אוויר

חושבים להכניס מפוח אוויר למפעל שלכם? מעוניינים ללמוד עליו קצת יותר? אלה כמה דברים שכדאי לדעת על המפוח:

  • קיימים שני סוגים עיקריים – המפוח מתפצל על פי רוב לשני סוגים. הסוג הראשון הוא מפוח צנטריפוגלי אשר יונק את האוויר הדחוס כלפי חוץ. מדובר במפוח שקט וחסכוני שאינו מפריע למהלך העבודה השוטפת. הסוג השני הוא מפוח צירי הדוחפים את האוויר באמצעות ציר סיבובי.
  • עובדים כל העת – מפוחים איכותיים יכולים לעבוד 24/7, ולכן הם יעילים במקומות שבהם עובדים מסביב לשעון, דוגמת בתי חולים או מפעלים. אם כי גם במקומות כמו מסעדות או בתי קפה טוב להשאיר את המפוח עובד גם בשעות הלילה המאוחרות, כדי שהאוויר יתנקה גם כאשר העובדים והמבקרים אינם נמצאים במקום.
  • שימוש נפוץ – היום יותר ויותר אנשים מבינים את תפקידו החיוני של המפוח, ולכן השימוש בו רק הולך וגובר. בתי עסק מקצועיים מחפשים מפוחי אוויר תעשייתיים אשר יספקו עבורם את הפתרון המושלם להזרמת אוויר נקי בחללי החדרים.

מפוח לכל אירוע

מפוחי אוויר מתאימים למגוון רחב של בתי עסק, ובכללם לאולמות אירועים. לאור ריבוי אירועים כמו חתונות או מסיבות מצווה, קיימת דרישה לאולם המספק עבור אורחיו את כל התנאים המתאימים לחגיגת אירוע. אולם אשר אינו עומד בסטנדרטים עלול שלא להצליח בשוק התחרותי. אחד הנושאים המורכבים שעמו מתמודד כל אולם הוא עניין הריחות, שכן החשש שריחות הבישול הבלתי נעימים יגיעו אל אולם האורחים רק הולך וגובר. משום כך, מפוח אוויר טוב ואיכותי הוא הפתרון המושלם להתמודדות עם הריחות הבלתי נעימים. מפוח שקט ובלתי מורגש הופך לחלק בלתי נפרד מכל אולם.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני